East Village na Instagramu

31.08.2018

Není velkým tajemstvím že v East village travím poměrně dost času. Mám to 5 minut od kanclu, mají tam dobrou kávu, výborné snídaně a když má Lukáš za grilem náladu, tak si občas i můžu vymýšlet co mi na snídani udělá.

Osobně si myslím, i když spousta "znalců" nesouhlasí, tak koncept americké restaurace s otevřeným grilem je celkem fajn. Najdou se i tací odborníci co mají keci a že to s tím nemá nic společnýho ale čert je vem. Já mám rád tu atmosféru.

Na druhou stranu vím, že sou věci, které by mohli dělat jinak a tak jsem jim do toho začal trochu kecat. Já rád kecám lidem do toho co mají jak dělat, ne že ne :D

No a tak slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že tu vizuální stránku podniku a celou online prezentaci trochu vylepšíme. A taky jsme se dohodli že uděláme web, Instagram a trochu to celé rozhejbeme.

Nemám v plánu vás tu krmit obsahem, kterej na talíř v životě nedostanete a tak tam chodím, snídám, a obědvám to samé co ostatní a tyhle jídla si tam fotím a sdílím. Nebudu nikomu nalhávat že je East Village vyvoněna nobl knajpa, kde si dáte romantickou večeři s koc. Ale zajít večer posedět na pivo a dát s k tomu hotdog nebo burger a nebo hned ráno s kocovinou na snídani, to mi přijde v klidu. Nobl podniku je v Brně dost. Tady se nemusíte bát za*ebat si triko od dresinku :D Každýmu to bude jedno.

A teď k tomu Instagramu. Jelikož se vás tady tak trochu snažím přesvedčit že je to v Eastu hodně v pohodě, tak jsem se s velitelem dohodli, že pro nové fanoušky dáme slevu 20% na útratu a s tím bude spojena soutěž a voucher v hodnotě ......kč

Jo a když už tam půjdete, tak mi napište a dáme aspoň kávičku :)

Podrobnosti o soutěži najdeš na samozřejmě na Instagramu