Naše svatební inspirace na instagramu


#rawfotocz #svatebnipribehy

Instagram je práce na plný úvazek, a proto jsme se rozhodli ho příliš nehrotit. Ale i tak je to ideální místo, kde můžete sbírat zajímavou inspiraci pro váš velký den a nebo naopak inspirovat ostatní. 

My jsme se rozhodli, že vás zkusíme trochu inspirovat, a proto budeme sdílet místa a zážitky, které jsme na svatbách zažili za posledních několik let co se svatbám věnujeme. Můžete sledovat přímo náš profil RAWfoto - svatební příběhy a nebo hashtagy #rawfotocz  a #svatebnipribehy

Každý z vás a nebo minimálně někdo okolo vás, zná někoho, kdo zná fotografa, vizážistku, svatební agenturu apod., ale i tak se najde spousta z vás, kteří nezískali žádné doporučení. My se s vámi rádi podělíme o kvalitní práci lidí, se kterýma jsme měli čest pracovat. Jsou to jak fotografové, kameramani, koordinátorky, tak i vizážistky, kadeřnice a spoustu dalších kreativních lidí, kteří můžou váš den udělat ještě lepším.

A co připravujeme na blogu? Třeba příběhy novomanželů, naše pozitivní i negativní zkušenosti s vizážistkami, koordinátorkami a dalšími lidmi co se běžně na svatbě pohybují.

A jaké jsou vaše nejsilnější zážitky ze svatby? Budeme rádi, když s námi sdílíte vaše zkušenosti  a doporučení. Ať už  pozitivní a nebo negativní.