O nás

Takže jak to s náma vlastně je? Nejsme typická svatební agentura, která vám zprostředkuje vše od A do Z bez ohledu na zkušenosti. My děláme pouze to v čem se vyznáme a s čím máme zkušenosti. 

Máme zkušenosti s focením, vzděláváním, líčením a díky bohatým zkušenostem, dokážeme i poradit s průběhem celého dne. 

Naše doporučení není stavěno na výši provize ale na vaši potřebě. Každá svatba je jiná a zrovna tak i každý fotograf je jiný. Proto ke každé svatbě přistupujeme individuálně. I to je důvod proč u nás nenajdete ceník. A protože chceme být dostupní všem, dokážeme svatbu nafotit za 3tisíce ale i za 30tisíc. Vždy záleží pouze na vaši potřebě.


Svatební fotografie

Svatebnímu focení se už věnujeme pár let a  máme za sebou více než stovku svateb. Jsme jeden tým, známe se a spolupracujeme. Naše doporučení není stavěno na výši provize ale na vaši potřebě. Každá svatba je jiná a zrovna tak i každý fotograf je jiný. Proto ke každé svatbě přistupujeme individuálně. I to je důvod proč u nás nenajdete ceník. A protože chceme být dostupní všem, dokážeme svatbu nafotit za 3tisíce ale i za 30tisíc. Vždy záleží pouze na vaši potřebě. 

Svatební video

Nejen s Jirkou z Wombat pictures ale i aktuální trend ukazuje, že video se začíná stávat takovým novým standartem a možná i časem nahradní fotografii. Proto už dnes  je video téměř nedílnou součástí svatebního dne. Dnešní doba je ale taková, že fotografa nebo kameramana může dělat kdokoliv. Na tom pochopitelně není nic tako špatnýho ale co je špatný, když se na jedné svatbě sejdou dva "kohouti" (fotograf a kameraman) a vznikne mezi nimi boj a ten nejlepší záběr. Proto se snažíme na každou svatbu jezdit jako jeden tým, kdy víme co ten druhý má v plánu a co potřebuje. Navzájem si pomáháme, komunikujeme spolu a inspirujeme se. V případě že má být na svatbě někdo koho neznáme, tak jsme rádi když se i s nimi můžeme potkat a říct si nějakou představu.

Svatební líčení

Většina nevěst nemá velkou zkušenost s líčením. A už vůbec ne se svatebním líčením. Pro někoho je líčení denní záležitost a má nějakou představu. Pro jiné to může být něco zcela nového a tak někdy těžko poznat špatné líčení. Zkušený fotograf by špatné líčení měl poznat a měl by si to pohlídat. Protože ani sebelepší retuš nedokáže napravit mizerné líčení. Proto máme vlastní zkušené vizážistky, u kterých víme jak jejich práce bude vypadat. V případě že máte vlastní vizážistku je dobré aby u zkoušky byl i fotograf. Z vlastní zkušenosti víme jaké to je, opravovat v počítači špatnou práci vizážistky.

Konzultace

Když se nad tím zamyslíte, tak zjistíte, že na svatbě není nikdo zkušenější než fotograf nebo kameraman. Mnohdy ani svatební koordinátorky nemají tolik zkušenosti s průběhem celého dne jako právě zkušený fotograf. A protože svatba je jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě, je organizování svatby velice náročné jak časově, tak i finančně. Někteří mají už předem jasno, kdo bude jejich fotograf, kameraman a nebo vizážistka. Někdo se orientuje na základě osobního doporučení, jiný na základě portfolia nebo referencí. Občas se bohužel může stát, že šlápnete vedle. My víme, že osobní doporučení stále převládá na čímkoliv jiným, a proto sestavujeme vlastní portfolio fotografů, vizážistek a spolupracujem s kvalitními kameramany, za jejichž práci ručíme.