Přes Dolomity do Levanta v itálii

Radek, je další z lidí, kterého baví cestování. Psali jsme o Sylvě a jejím blogu cestujsemnou.cz, která zdolává Evropská pohoří, ale Radek cestuje trochu jinak. Je to přesně ten případ, že když tam nejde dojet autem, tak tam nejde. Nevadí mu krátké, ale intenzivní výšlapy, spaní venku nebo v autě, ale na dlouhé tůry ho neužije. Jeho cesty nevedou do luxusních resortů u moře. Radek se soustředí spíše na poznání a na zážitek a podle toho plánuje své cesty. Nejradši cestuje autem po Evropě. Ale vedle Evropských roadtripů navštívil v roce 2016 Bali a v březnu 2018 strávil s přítelkyní 3 týdny na Srí Lance. Další destinací, která ho údajně láká je Cuba.

Ale teď se pojďme podívat na jeho poslední cestu přes Italské Dolomity, která ho zavedla na Italskou riviéru v severozápadní části Itálie. Městečko Levanto.

Pokud byste se chtěli podívat na celý příběh, můžete se podívat na Radkův blog, kde celou cestu popisuje. Pro někoho by to mohla být třeba inspirace na příští dovolenou. Přejeme hezké čtení.

Jezero Lago di Braies

Průsmyk Passo di Giau

Východ slunce v průsmyku Passo di Giau

Celou galerii i s příběhem si můžete prohlédnout na radekcech.cz a nebo se podívejte na další stranu, kde pokračujeme přes Lago di Molvenu až do Levanta, Manaroly a nebo nasát atmosféru podvečerních Benátek.


Další články