Radek Čech

Radek stojí za celým projektem RAWfoto. cz a dlouhodobě se snaží pomáhat fotografům v jejich začátcích. Focení se věnuje víc jak 12 let a dlouhodobě spolupracuje s firmou Nikon.cz a od roku 2018 i s firmou Fotolab.cz

Od roku 2014 až do roku 2018 provozoval v Brně vlastní ateliér, který v letě 2018 zavřel aby se mohl více věnovat vzdělávání a budování skutečné komunity i mimo sociální sítě.

Před jeho objektivem už prošlo více jak tisíc zakázníků a byl součástí téměř stovky svateb za posledních 5 let. Mezi jeho klienty patří jak velké firmy tak, rodinné podniky i malý živnostníci, kteoru pomáha tvořit vizuální obsah pro jejich značku. 

Na sociálních sítích není příliš aktivní ale o to aktivnější se snaží být mímo online svět a pravidelně se schází s lidmi napříč Českou Republikou, kteří jsou spojeni s jeho projektem.

Radek taky rád cestuje a focení krajin je pro něj ten největší uník od běžné rutiny. Rád cestuje a na cestách rád fotí. Nejradši jezdí autem po Evropě a v roce 2016 strávil 3 týdny na Bali a v roce 2018 na Srí Lance.

Sleduj jeho cesty

Lago di Braies

Cestou do Itálie přes Dolomity

Italská riviéra Cinque Terre