Vysoké Tatry

11.07.2018

Vysoký Tatry zná asi kde kdo. My už jsme tam jezdili jako malé děcka a znovu jsem k Tatrám vzhlédl někdy kolem roku 2012, kdy jsem na slevomatu našel docela slušnou nabídku ubytování. No a od roku 2016 tam jezdím pravidelně každý rok a ty scénárie se neomrzí.

Je jedno ke kterému vrcholu, a nebo křišťálově průzračnému plesu se vydáte. Je tam krásně snad všude.

Při cestě na Zamkovského chatu se vám může podařit záhlednout tuhletu celebritu. Lidí se zrovna nebojí a spíš čeká co kde může ukrást. Třeba mě ukradla z batohu krytku objektivu :D

No a když se tam vydáte třeba koncem října, tak se vám pravděpodobně stane, že vrcholky budou zasněžené.

A nebo se vám stane, že přes noc napadne půl metra sněhu, a protože jsme na to nebyli úplně připravení, tak jsme ty vrcholky radši nechali být a zajeli si do Polska. Z druhé strany Tater je krásné malé městečko Zakopane. Nádherné místo

jak říkám, do Tater jezdím každej rok na prodlouženej víkend a pořád je kam jít a co fotit. Tak jsme s Fotolab.cz připravili jeden víkendovej termín, kdy tam můžeš zajet s náma :) Máme tam domluvené luxusní ubytování s výhledem na Lomnický štít.


Další články

Od Lago di Braies jsme pokračovali dál. Konkrétně známý skalní utvar Tre Cime. Musím přiznat, že fotku nemám, protože mě to místo fakt nebavilo.

Letošní velkou dovolenou už jsme si užili v březnu, kdy jsme strávili 3 týdny na Srí Lance o které snad jednou taky něco napíšu a zveřejním fotky. Bylo jasné, že další dovolená (pokud vůbec nějaká bude) bude spíše takovej road trip někde po Evropě.