Osobní kurz - dlouhodobého vzdělávání

fotografování a osobní rozvoj

Individuální kurz (2x2hodiny)

Teorie - základní ovládání fotoaparátu expoziční trojuhelník (Clona, ISO, čas) hloubka ostrosti/práce s clonou Kdy a jak používat citlivost ISO Praktická část Základní kontrola nastavení fotoaparátu Čas závěrky a clona v praxi Nastavení citlivosti ISO Příklady rozdílného měření expozice Praktická ukázka korekce expozice správné nastavení ostření kompoziční minimum + rady a tipy z praxe ohnisko, úhel záběru, perspektiva, stabilizace Program a harmonogram kurzu se může přizpůsobovat nebo měnit podle počasí, potřeb studentů, nebo podle uvážení lektora.

4 000,00 Kč

Osobní kurz - 6 měsíců

Každý měsíc 2x2 hodiny osobní konzultace a řešení problémů. (jednou za 14dní) První hodina konzultace zdarma - představení 6 měsíčního programu a připrava individuálního plánu. Šestiměsíční program připraví fotografa na reálnou praxi a samostatné realizování běžných zakázek jako jsou portréty, rodiny, děti, páry, reportáže, sportvoní údálosti. Cílem vzdělání je, profilovat fotografa jedním, maximálně dvěma směry. Nikoli celým portfoliem žánrů. 1. - 6. měsíc 6x samostatný úkol a 6x navazujicí workshop na dané téma. 12 měsíční kurz je obohacen o následujíci: základy marketingu tvorba portfolia základy prodeje základní a pokročilá práce s adobe lightroom nebo zoner photo studio. V rámci Osobního kurzu je v ceně: 1x víkendový zážitkový workshop ve spolupráci s firmou Fotolab.cz 1x jednodenní workshop dle programu RAWfoto.cz a Fotolab.cz 

24 000,00 Kč

Osobní kurz - 12 měsíců

Každý měsíc 2x2 hodiny osobní konzultace a řešení problémů.                (jednou za 14dní) První hodina konzultace zdarma - představení 6 měsíčního programu a připrava individuálního plánu. Šestiměsíční program připraví fotografa na reálnou praxi a samostatné realizování běžných zakázek jako jsou portréty, rodiny, děti, páry, reportáže, sportvoní údálosti. Cílem vzdělání je, profilovat fotografa jedním, maximálně dvěma směry. Nikoli celým portfoliem žánrů. 1. - 6. měsíc 6x samostatný úkol a 6x navazujicí workshop na dané téma. 6. - 12. měsíc 6x individuální sezení, 6x individuální workshop základy marketingu tvorba portfolia základy prodeje základní a pokročilá práce s adobe lightroom nebo zoner photo studio. V rámci Osobního kurzu je v ceně: 1x víkendový zážitkový workshop ve spolupráci s firmou Fotolab.cz 1x jednodenní workshop dle programu RAWfoto.cz a Fotolab.cz 

48 000,00 Kč

  Individuální osobní kurz

  Komu je kurz určen?

  • Kurz může být vhodný pro začínající hobby fotografy
  • Pro zkušenější fotografy, kteří chtějí řešit konkrétní problém
  • Pro hobby fotografy, kteří by se rádi postavili na vlastní nohy
  • Pro každého kdo potřebuje osobní konzultaci

  Více podrobností

  Osobní kurz - 6 měsíců

  Komu je kurz určen?

  • fotografům kteří by se rádi z hobby fotografa posunuli dál a mají ambice se lehce věnovat komerčnímu focení nebo zůročit investici do techniky a vzdělání.

  Více podrobností  Osobní kurz - 12 měsíců

  Komu je kurz určen?

  • fotografům kteří to s focením myslí vážně. Chtějí se postavit na vlastní nohy a focení chtějí mít jako hlavní vydělečnou činnost.

  Více podrobností