Blog

Na konci srpna jsem se rozhodl, že už toho mám dost. Zmocnil se mě pocit že ztracím na Instagramu a Facebooku čas. Tak jsem se rozhodl to od 1. září změnit a na 30 dní se odpojit. A protože zrovna září bude docela nabíte, rozhodl jsem se že si tady povedu takovej deníček a zkusím jak se mi bude žit, bez sociálních sítí....

Není velkým tajemstvím že v East village travím poměrně dost času. Mám to 5 minut od kanclu, mají tam dobrou kávu, výborné snídaně a když má Lukáš za grilem náladu, tak si občas i můžu vymýšlet co mi na snídani udělá.

Už od jara probíhají s Fotolab.cz víkedové workshopy na různá témata. Workshopy jsou zaměřené především na zážitek a aby si na své přišel nadšený začátečník, pokročilejší fotograf, a taky vášnivý cestovatel. Jednoduše jsou workshopy připraveny tak, aby si je užil každý a každý, tak dokázal pomocí fotek vyprávět vlastní příběhy.

Tak v první řadě je asi nejdůležitější odpověď na otázku, na kterou se mě všichni ptají. Tak jsem se ptal sám sebe.

ten nadpis možná zní trochu prudérně. Jako bych ti říkal co máš a nemáš dělat. Ale pravda je někde jinde. Popravdě je mi jedno co děláš zrovna ty, pokud ti s tím zrovná nepomohám já.

Nejsem bloger

08.05.2018

když se měl ve škole psát diktát, tak bylo vždy zaděláno na problém a to nemluvím o slohovkách. Nevím jestli jsem dislektik, disgrafik nebo tak něco ale prostě ty chyby ve větách nevidím a každý článek musím vždy dát někomu aby mi udělal korekce. Dřív jsem se za to poprvadě dost styděl. Dnes vím, že je lepší dát někomu...

Není pochyb o tom že online marketing dnes vládne světem. Ale co ten offline marketing? Občas se mi zdá, jako by lidi úplně zapomněli na staré dobré doporučení.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Na toto téma bylo už napsané mnohé. Víceméně se papouškuje pořád to samé dokola. Kolik stojí technika, kolik to stojí času a to know-how apod. O tom psát nebudu. Mnohem radši o tom mluvím a tak si mě 1-2x do roka můžete poslechnout v Praze na fotoškoda festu. Ale teď vám dám takovej menší pohled, do toho mého zákulisí

Moje příběhy

Vltava Run

20.05.2019

Letos jsem byl už třetím rokem fotit závod Vltava Run, který startuje na Šumavě. Každý rok si říkám, "podělím se s lidma o moje zkušenosti a zážitky". Jenže, když se vrátím, tak se snažím závod co nejrychleji zpracovat, odevzdat a vrhnout se na další zakázky v pořadí. Najednou se člověk ohlídne a byl červenec a dovolená. Najednou září a druhá...

Levanto, s tímto městem jsem se poprvé setkal v roce 2017, kdy jsme se tady zastavili na koupačku jen tak na půl dne a to městečko mě fakt okouzlilo a věděl jsem, že bych ho rád zažil trochu víc, a proto se z něj pro letošní dovolenou stala cílová stanice.

Od Lago di Braies jsme pokračovali dál. Konkrétně známý skalní utvar Tre Cime. Musím přiznat, že fotku nemám, protože mě to místo fakt nebavilo.